Witam Serdecznie!
Na tym portalu masz okazję dowidzieć się kim jesteś, skąd pochodzisz i dokąd zmierzasz. Oczywiście cała Twoja przyszłość leży w w Twoich rękach i wszelka decyzja należy do Ciebie jaka będzie Twoja droga do przyszłości!
Wszelkie informacje możesz przyjąć jako wirtualne zdarzenia i wirtualną przyszłość. W moim przypadku wierzę we wszystko co napisałem, że jest w świetle Prawdy jaką przyniósł na świata nasz Stwórca Wszechmogący wraz z Jego Jednorodzonym Synu będący wcieleni Duchowo w Ciele Syna Człowieczego Jezusa Chrystusa.
Żeby rozbudzić w sobie wiarygodność i wyobraźnie, by pojąć to co napisałem w tym portalu, stań przed lustrem i spojrzyj na swoją osobę w jak cudownym sposób jest stworzona. Cały Twój organizm to prawie woda i krew. Fenomen w Tobie jest taki, że potrafisz odróżniać moje słowa i analizować je. Ale u niektórych osób co gorsze moje przekazy t w nich jakaś moc będzie Cię denerwować. Jakaś  moc, która jest bardzo sprytnie zakodowana w Tobie odrzuca od Twojej Świadomości w jakiś niewyczuwalny sposób Twoją Duchowa Świadomość, by zaingerowała się innymi przekazami, by dociec co w nich jest! Mimo to widząc się w lustrze pomyśl o sobie w jak cudowny sposób wyglądasz i jak wile potencjału jest w Tobie byś mógł wiele czegoś dokonać. Przez cudowne oczy widzisz i podziwiasz świat. Rękoma wykonujesz wspaniałe ruchy. Nogi poprowadzą Cie dokąd zechcesz. Ten cud Twoje ciało dał Ci i uszlachetnił Twój Stwórca. Kiedyś tak pięknie nie wyglądałeś i gdyby ktoś pokazał Tobie jaki był Twój wizerunek, przestraszyłbyś się i zapewne byś nie uwierzył. A jednak byleś zdziczałym zwierzęciem, byleś zabijany i sam zabijałeś gryząc przeciwnika ciało by się najeść pokonując głód i pragnienie czyjeś krwi. Czy coś się zmieniło większość ludzi kochającym zabijanie jakiś żyjących stworzeń z ta przypadłością, że ludzkość stała się górnym łańcuchem zabijania i zjadania tych którzy kiedyś byli żywym organizmem.
W Twoim ciele, które widzisz przed lustrem jest koś, to właśnie Ty który czasami wykorzystuje Twoje ciało maksymalnie. Tatuujesz je, wbijasz kolczyki, szpikujesz narkotykami i alkoholem. Zadymiasz je do wewnątrz papierosami i rożnymi wynalazkami, by tylko zaspokoić siebie czyli Twoją Duchową Świadomość, która oszalał z powodu choroby psychicznej wpędza Twoje ciało do grobu.
Czasami w Twoje ciało wciela się kilka podobnych chorych Duchowych Świadomości, które wprost wyją byś czynił jakieś zło nie zdając sobie sprawy, że jesteś po prostu świnią, gdyż nie okazałeś szacunku Twojemu Stwórcy za to, że dał Ci szanse uzdrowienia Twojej ciężko chorej Duchowej Świadomości.
Gdy wgłębisz się w dalsze moje wywody na stronach internetowych wyjaśnisz sobie skąd wziął się taki problem, który zniszczył inteligencje Twojej Duchowej Świadomości.
Jeśli nie poznasz prawdy jaka się wydarzyła przed miliard miliardów lat i nie odnajdziesz swego Stwórcy w Jezusie Chrystusie, nigdy nie  odkryjesz prawdy!
Jeśli nie dopasujesz swojej osoby choćby w małym procencie do wydarzeń z odległej historii sprzed miliardów lat, nigdy nie zrozumiesz kim jesteś.
Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi dlaczego żyjesz tak krótko, nigdy nie odkryjesz kłamstw, którymi jesteś otoczony każdego dnia.
Jeśli będziesz nierozsądnie żył względem swego ciała jakie uszlachetnił Ci Stwórca, nigdy nie zorientujesz się, że Twoja Duchowa Świadomość jest bardzo chora. Umrzesz osądzony przez zwyrodnialca, którego nigdy nie poznasz i przez jego oskarżenia nigdy nie urodzisz się w inteligentnym ciele. W tym dziwnie zaplanowanym chaosie jaki panuje na świecie, Twoje ponowne i wieczne narodzenia będziesz kontynuował w zdziczałych bestiach w których kiedyś żyłeś przez miliardy lat!
Być może przypadkiem wszedłeś na mój portal, który pomoże Ci odpowiedzieć na wiele pytań na które do tej pory nie znaleziono logicznych odpowiedzi.
Wszystko co znajdziesz na tym portalu jak wynika z późniejszej analizy było przeznaczone tylko dla mnie. W większości były to odpowiedzi na różne pytania na które czekałem wiele lat.
Mimo to postanowiłem umieścić to wszystko co dotarło do mnie dla innych osób, których zainteresują moje przekazy. Miałem również powiedziane od Tych, którzy mi to wszystko przekazali, że nikt nie uwierzy w moje objawienia. Wynika z tego że mieli racje, gdyż na przełomie przeszło trzydziestu lat prawie nikt mi nie uwierzył. Trudno widocznie tak musi być, a dlaczego nie wiem choć przypuszczam, że stan ludzkich Duchowych Świadomości wciąż jest w fatalnej kondycji, by dokonało się Zbawienie o którym mówił Jezus Chrystus!
Z mojego portalu dowiesz się przede wszystkim Kim jest nasz Ojciec Stworzyciel i Kim jest jego Jednorodzony Syn. Jednorodzony w ludzkim zrozumieniu znaczy Jedynak. Również zrozumiesz dlaczego Stwórca miał tylko Jednego Syna. Dowiesz się kim my jesteśmy skoro nazywamy się dziećmi naszego Ojca Stworzyciela. Odkryją się przed Tobą ogromne tajemnice, o których nikt by nawet nie pomyślał.
Pomogę Ci zrozumieć jak modlić się do swego Stwórcy, by modlitwa do Niego dotarła. Stwórca  ma swój własny język, swoje brzmienie i niepowtarzalną, zakodowaną Energię. Tylko w odpowiedniej formie zakodowanego języka Stwórca może nakazać absolutne posłuszeństwo wszystkiemu cokolwiek znajduje się we wszechświecie! Oczywiście Osoba naszego Stwórcy nie jest dyktatorem i nigdy nie dąży, by nim być! Wszystko rozgrywa w Duchu Miłosierdzia i Miłości, Duchu Mądrości i Duchu Roztropności, by nigdy niczym nikogo nie urazić lub zranić! Język naszego Stwórcy zna tylko Jego Jednorodzony Umiłowany Syn i nikt więcej. Żeby zrozumieć jak działa prawidłowa modlitwa musisz poznać syna pewnego człowieka, który zna wszystkie języki świata. On przekazuje każdą modlitwę w jakimkolwiek języku do Jedynaka Ojca Stworzyciela. Modlitwa przetransferowana na język Stwórcy, który zna tylko Syn Jednorodzony, dociera do Wszechmogącego!
Na początku przedstawię zakodowany dowód tajemniczego zagadnienia! W Biblii jest zawarta informacja w Ewangelii Łukasza rozdział 10 werset 22.

Wszystko zostało Mi przekazane przez mego Ojca i nikt nie wie,
kim jest Syn, jak tylko Ojciec;
nikt też nie wie, kim jest Ojciec, jak tylko Syn i ten,
komu Syn chce to objawić. 

Informacja ta daje nam poznanie Stwórcy i Jego Jednorodzonego Syna. Czy można samemu rozsądzić czy jest możliwe dowiedzieć się Kim jest nasz Ojciec Stworzyciel, a Kim jest Jego Jednorodzony Syn, jeśli  nigdy ich nie widzieliśmy? W temacie tego zagadnienia Syny mówi, że odpowiedź może otrzymać tylko ta osoba, której On osobiście powie. Odpowiedź jest niesłychanie prosta, przyjemna i pełna Mądrości.  Otrzymałem objawienie w którym dogłębnie wyjaśniono mi o co chodzi! Przekazuję je w mojej książce!
Przez mój portal zrozumiesz, że świat nie został stworzony przez naszego Stwórcę i że nigdy nie było historii z Adamem i Ewą, którzy rzekomo byli stworzeni na podobieństwo Boże.  Według Biblii oni byli tylko ludzkim ciałem, zaś nasz Stwórca jest Osobą Duchuchową czyli Pierwszą istniejącą Świadomością Duchową, która jako Jedyna była początkiem życia we wszechświecie.
W książce mojej ukażę prawdę, kto stworzył świat oraz inne światy, a potem je zniszczył. Są one obecnie grobowcami oraz symbolem zwyrodniałych osób, które je unicestwiły. Wyjaśnię jakim cudem na świecie pojawiło się takie mnóstwo makabrycznych stworzeń, oraz kim one są. Odkryję kim jest diabeł, syn zatracenia o którym wspomina Biblia, a którego zdemaskował sam Jezus Chrystus! Dowiesz się również o tym, że świat ukrzyżował swego Ojca Stworzyciela i jak to się stało oraz kto tego dokonał!
Przekażę w jak cudowny sposób Ojciec Stworzyciel i Syn zaoferowali ludzkości wieczne życie. Opiszę szczegółowo na czym będzie polegała Ojcowska propozycja.
Przede wszystkim udowodnię, że wszystkie odpowiedzi i wyjaśnienia nie pochodzą z jakiejś chorej wyobraźni,  lecz po części są wydobyte z mojej pamięci, jak również od osób nie z tego świata!

Najbardziej szokująca być może będzie informacja o pierwszej planecie jaka zaistniała we wszechświecie. Oprócz słońc z jej umarłego ciała zaistniały wszystkie jakie obecnie mamy w całym kosmosie. Jednoznacznie mówiąc ze zgliszczy matki planety uformowały się mniejsze, które w miliardach oglądamy na niebie.
Ukażę ponurą wizję naszej ziemskiej planety, gdzie w większości jej mieszkańcy hipotetycznie są martwi, gdyż nie zrozumieli idei swoich Zbawicieli. Pomimo tej ponurej wizji Stwórca życia dał każdemu człowiekowi cudowne oświecenie. Uszlachetnił jego ciało, by stopniowo każda chora Duchowa Świadomość uleczyła się ze zwierzęcej agresywności.
Dzięki moim przesłaniom zrozumiesz kim są ci, którzy kreują władzę w różnych krajach na całym świecie. Ukażę zwyrodniały charakter tyrańskich przywódców, którzy przez miliony lat wykorzystywali nas, bawiąc się manipulacją zwiedzonych naszych Duchowych Świadomości. Być może obecnie niektórzy z nich zreflektują się przed zbliżającym się sądem ostatecznym, który odpłaci im za wszelkie oszustwa i tragedie jakie wyrządzili swoim braciom.
Ukażę Ci jak zwyrodniały diabeł sprytnie wdarł się w każdą religię w każdy kościół i każdy zbór chrześcijański, by przez kłamstwa dominować nad nimi wszystkimi!
W portalu moim znajdziesz mnóstwo niesamowitych odkryć, o których żaden człowiek jeszcze nie napisał. Choć z mojej strony jest to ogromna odpowiedzialność przed Stwórcą,  jednak odważyłem się to wszystko opisać ponieważ kody biblijne rozkazały mi tak zrobić.

Ewangelia Mateusza rozdział 5 werset 15.
Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu.

Ewangelia Łukasza rozdział 11 werset 33.
Nikt nie zapala światła i nie stawia go w ukryciu ani pod korcem, lecz na świeczniku, aby jego blask widzieli ci, którzy wchodzą.

Ewangelia Łukasza rozdział 15 werset 8.
Albo jeśli jakaś kobieta, mając dziesięć drachm, zgubi jedną drachmę, czyż nie zapala światła, nie wymiata z domu i nie szuka staranne, aż ją znajdzie.

Ewangelia Jana rozdział 3 werset 20.
Każdy bowiem, kto się dopuszcza nieprawości, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego uczynków.

Ewangelia Jana rozdział 3 werset 21.
Kto spełnia wymagania prawdy, zbliża się do światła, aby się okazało, że jego uczynki są dokonane w Bogu.

Ewangelia Jana rozdział 11 werset 10.
Jeżeli jednak ktoś chodzi w nocy, potknie się, ponieważ brak mu światła

Zastanawiasz się dlaczego tylko ja otrzymałem to wszystko co opisałem? Jest pewna reguła, że Prawdę może otrzymać tylko jedna osoba. Gdyby w tym samym czasie otrzymały ją dwie lub więcej osób, mógłby powstać konflikt i rywalizacja, kto zna dokładniej prawdę. Jeśli ktoś przyjmie tę prawdę i przekaże innym, otwiera sobie bramę do zbawienia wiecznego, a jest nią Jezus Chrystus!

Ewangelia Jana rozdział 10 werset 2.
Kto jednak wchodzi przez bramę, jest pasterzem owiec.

Ewangelia Jana rozdział 10 werset 9.
Ja jestem bramą. Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony - wejdzie i wyjdzie, i znajdzie paszę.

Jeśli zwyrodniały diabeł wyczyści komuś wszystko co przekazałem, brama zbawienia zamknie się przed nim! Strata byłaby bardzo wielka, gdyż ci którzy przejdą przez nią będą mieli odpuszczone wszelkie grzechy, by wejść do struktury Królestwa naszego Stwórcy. Studiuj Nowy Testament w Biblii, a potwierdzi się wszystko co napisałem!

Zastanawiam się jak zachęcić Ciebie byś przestudiował moje strony. Tam znajdziesz odpowiedź dlaczego znalazłeś się na Ziemi, będąc czasami w ciężkiej sytuacji, którą trudno zrozumieć.
Być może niełatwo będzie Ci zaakceptować fakt, że od miliardów lat Twoja wiecznie żyjąca Dusza czyli Świadomość Duchowa straciła miejsce do życia. Stało się to przez kataklizm pewnej planety, na której od początku twego zaistnienia żyłeś.
Wskutek tego okropnego zdarzenia przez pewnych zwyrodnialców Twoja Dusza znalazła się na Ziemi. Tu przez miliony lat przeżywała okropne tragedie, które przyczyniły się do psychicznej choroby Twoje Świadomości, która teraz potrzebuje pomocy!
Być może zaskoczą Ciebie zagadnienia, które poruszam, o których nikt do tej pory w ten sposób nie pisał.
Przyznam, że sam byłem zaskoczony wieloma informacjami, które otrzymałem, choć w późniejszym czasie znalazły się logiczne dowody w biblijnych kodach, przez które nauczono mnie myśleć.
Po trzydziestu latach moich badań znalazłem metodę na odblokowanie pewnej części Świadomości u osób, które pomagają mi dokończyć dzieło Stwórcy uwalniając świat od obłędu do których zmierza.
Wszystkie moje strony internetowe a w nich teksty poświęcone są jedynej bardzo ważnej idei.  Chodzi o to byś podjął/podjęła decyzję czy chciałbyś/chciałabyś żyć wiecznie będąc w Ciele  podobnym do Ciała Chrystusa aby być wiecznie młodym, szczęśliwym, bez chorób i wszelkich nieszczęść jakie oferuje Tobie obecny system na tym świecie.
W niektórych moich tekstach zapoznasz się na czym polega propozycja naszego Stwórcy w nowym życiu wiecznym. Niektóre tematy będą dla Ciebie bardzo szokujące, ale jeśli chcesz wejść do życia wiecznego musisz się pozbyć niektórych demonicznych dogmatów i niektórych wierzeń jakie oferują nam wszystkie religie, kościoły, sekty i inne wyznania!
Nie znam szczegółów, by opisać Ci propozycje jakie wynikną z oferty zaproponowanej przez naszego Stwórcę.
Lecz na podstawie biblijnych kodów oraz duchowego przesłania jakie otrzymuję podzielę się z Tobą bardzo ważnymi informacjami. Rozważając je zadecydujesz; Czy wybierasz życie wieczne, czy wieczną powtarzającą się śmierć z nie kończącymi się problemami jakie oferuje Ci zwyrodniały świat!
Być może informacje które otrzymałem przydadzą się Tobie do życia wiecznego! Zalecam byś uważnie wszystko przeczytał/przeczytała i od czasu do czasu zaglądał na mój portal czy coś nowego w nim umieściłem.
Nadmieniam, że nie jestem przynależny do żadnej religii, sekty, kościoła lub jakiegokolwiek wyznania. Nie organizuje żadnej sekty i wręcz przeciwnie przestrzegam wszystkich, by tego nie czynili.
Wiara nasza w naszego Stwórcę i Jego Jednorodzonego Syna ma być indywidualna! Także nasza działalność dla Jezusa Chrystusa w którego uwierzysz, ma za zadanie przekazywać innym że On powiedział nam Prawdę!
Prawdę, że Chrystus jest Ciałem Syna Człowieczego w którego wcielił się nasz Stwórca i Jego Umiłowany Syn, by zbawić każdego kto zdecyduje się na życie wieczne!
Przez bardzo długi czas zwyrodnialcy oszukiwali nas przez fałszywe imiona bogów, bożków i innych czortów nie dając nam szansy zrozumieć jakie Imię jest naszego Wszechmogącego Ojca Stworzyciela. 
Zwyrodnialcy oszukiwali i oszukują nas przez różne fałszywe religie, sekty, kulty jak kult czarnej madonny. Oszukiwali i oszukują nas przez różne religie jak mahometańską, buddyjską, Judaistyczną, Świadków Jehowy i mnóstwo innych zwodniczych wyznań. Inni zwyrodnialcy zwodzili nas przez różne partie socjalistyczne, demokratyczne, komunistyczne oraz kapitalistyczne i pewno będą zwodzić przez jeszcze inne fałszywe diabelskie ideologie! 
Pojawili się zwyrodnialcy, którzy promują się wyprzedzaniu innych w swych bezwartościowych ideach, publicznie ujawniają na różne sposoby religijne kłamstwa. Czasami i oni w medialny doskonały sposób  demaskują oszustów religijnych lecz nie podają do wiadomości, że istnieje Prawda ujawniająca konkretne Plany naszego Stwórcy i Jego Jednorodzonego Syna. Ci pochlebcy kłamstw i innych bzdur wprowadzili diabelski chaos posługując się bluźnierczo swoją inteligentną Świadomością, chcą zniszczyć innym szansę wyjścia z diabelskiego systemu tego świata.
Wielu zbałamucono Świadomości, by nie dostrzegli, że są w Ewangelii Jana zakodowane prawdziwe informacje i absolutny dowód, przez który poznajemy, że Ojciec Stworzyciel i Jego umiłowany Syn to nasz Wszechmogący żyjący wiecznie w Jedności z swoim Jednorodzonym Synem. Dwa tysiące lat temu przybyli Oni na Ziemię, by przekazać Prawdę, chcąc uzgodnić z ludźmi nowy początek cywilizacji w całym wszechświecie. I co się stało? Zwyrodniały diabeł, którego świat nie zna i wy nie znacie, wraz z innymi zwyrodnialcami ukrzyżowali swego Stwórcę i Jego Jednorodzonego Syna.
Ponieważ  Stwórca nasz egzystując wiecznie jest nieśmiertelny, zmartwychwstał zaskakując swoich zabójców, którzy na siebie wydali ostateczny wyrok.
Biblia i Ja daję świadectwo temu wydarzeniu, by zaczęto zastanawiać się co możemy zrobić dla Stwórcy względem zadość uczynienia tych haniebnych czynów jaki dokonał na swoim Stwórcy świat i jego zwyrodnialcy!